درباره بهرنگ

بهرنگ خضرایی لایف کوچ، مشاور، تسهیل گر، میانجی، و مدرس است. او دانش آموخته “مشاوره” از دانشگاه شهید بهشتی و عضو انجمن روانشناسان آمریکا (APA) و فدراسیون بین‌المللی کوچینگ (ICF) است. بهرنگ از ۱۳۸۴ تا زمان مهاجرت از ایران به عنوان مشاور خانواده و ازدواج، مدرس و تسهیل گر در مراکز خدمات مشاوره و شرکت های بزرگ صنعتی و نفتی در ایران مشغول به کار بوده ودر برنامه های رادیو و تلویزیون به عنوان کارشناس مهمان در زمینه های ازدواج، حل تعارضات و اختلافات خانوادگی، مشاوره طلاق شرکت کرده است. از او مصاحبه ها و مقالاتی در زمینه مشاوره ازدواج، بحران میانسالی، رشد فردی، خودآگاهی و اعتماد به نفس در نشریات مختلف به چاپ رسیده است. بعد از اقامت در آمریکا در سال ۱۳۹۰ تا امروز به عنوان پیشرو و آغازگر ارائه خدمات لایف کوچینگ به صورت آنلاین با مراجعان خود در ایران و خارج از کشور در راه بهبود کیفیت زندگی همراه بوده.
از برجسته ترین ویژگی های بهرنگ اشتیاق او به آموختن و انتقال آموخته ها و اندوخته هایش به دیگران و تلاش برای افزایش آگاهی های فردی و اجتماعی، گسترش ارزشهای انسانی و همراهی با مراجعینش برای دستیابی به رشد و استقلال فکری و ساختن زندگی بهتر است.
بهرنگ با گذراندن دوره های آموزشی در زمینه (Nonviolent Communication (NVC “ارتباط بدون خشونت” یا “زبان زندگی”، (Mediate Your Life (MYL یا “زندگی آگاهانه”، Restorative Circle یا “انجمن تفاهم” و همچنین دوره های کوچینگ در آمریکا، جدیدترین رویکردها و شیوه های رایج در خودشناسی، رشد فردی، بهبود روابط بین فردی، حل تعارض، و حل مسئله را در آمریکا آموخته است. بهرنگ با ارائه تجربیات و آموخته هایش به صورت آنلاین به مراجعینش در سراسر جهان به آنها در دستیابی به موفقیت و زندگی بهتر کمک می کند.

error: لطفاً به جای کپی کردن به اشتراک بگذارید